Rychlé informaceAktuální informace2007

Činnost praktických a odborných zubních lékařů v roce 2006

Autor: 
 
Číslo:
 23/07
Region:
 Česká republika
Rok:
 2007
 (0.09 MB)
Souhrn:
V roce 2006 bylo v ČR v průměru 5,83 praktických zubních lékařů na 10 000 obyvatel. Celkem bylo u praktických zubních lékařů provedeno 18 539 136 ošetření-vyšetření, z toho 42 % bylo preventivních. Jednomu léčenému pacientovi bylo u praktického zubního lékaře provedeno v roce 2006 v průměru 2,4 ošetření-vyšetření a na 1 praktického zubního lékaře připadalo 1 303 léčených pacientů. Speciali-zovanou zubní péči poskytovalo v ČR 508,00 zubních lékařů, kteří provedli v roce 2006 celkem 1 901 956 ošetření-vyšetření, což v průměru představuje 2,9 ošetření-vyšetření na 1 léčeného pacienta.

Informace prezentované v jiných formátech

Na tomto webu jsou elektronické dokumenty dostupné v jiné než textové či hypertextové podobě. Odkazy vedoucí na tyto dokumenty jsou v textu vyznačeny příslušnou ikonou upozorňující na jiný obsah cílového odkazu. Dokumenty se vyskytují v těchto formátech:

Stáhnout Adobe Reader

K prohlížení elektronických dokumentů ve formátu PDF je nutné mít nainstalovaný ve vlastním počítači prohlížeč Adobe Reader, verze 8.0 a vyšší. Při používání starších prohlížečů nezaručujeme plnou funkčnost elektronických dokumentů. Nainstalujte si proto, prosím, potřebný prohlížeč. Novější verze si můžete stáhnout na této internetové adrese. Při prohlížení elektronických dokumentů Vám doporučujeme si vybraný soubor na svůj disk nejdříve stáhnout a potom teprve prohlížet. Pouze tituly o velikosti do 0.5 MB jsou vhodné k prohlédnutí přímo na našich stránkách. Z tohoto důvodů je u všech zveřejněných elektronických dokumentů uvedena jejich velikost v MB.

K zobrazení dokumentů s koncovkami DOC, XLS, PPT potřebujete mít nainstalovaný produkt Microsoft Office. Pokud jej však nevlastníte, stáhněte si k těmto produktům řady Office volně dostupné prohlížeče.

Stáhnout program na dekomprimaci ZIP

Některé dokumenty mohou být z důvodu velikosti komprimovány ve formátu ZIP. Na internetu je velké množství programů, které dokážou tento formát dekomprimovat.

Dokumenty ve formátu RTF

RTF dokáže zobrazit a editovat většina běžně používaných textových editorů.