Rychlé informaceAktuální informace2004

Evropské sledování incidence melanomu podle stadia

Autor: 
 
Číslo:
 76/04
Region:
 Česká republika
Rok:
 2004
 (0.17 MB)
Souhrn:
Incidence maligního melanomu kůže (dg. C43) a úmrtnost na tuto příčinu v Evropě během posledních padesáti let,změny. Hlavní závěry ze studie o výskytu melanomu podle stadií. Studie "Monitoring stage-specific trends in melanoma incidence across Europe reveals the need for more complete information on diagnostic characteristics". Autoři (Vries, Bray, Eggermont, Coebergh) ji publikovali v časopise European Journal of Cancer Prevention. Projekt proběhl pod záštitou European Network of Cancer Registries (ENCR), jehož členem je i český Národní onkologický registr.

Informace prezentované v jiných formátech

Na tomto webu jsou elektronické dokumenty dostupné v jiné než textové či hypertextové podobě. Odkazy vedoucí na tyto dokumenty jsou v textu vyznačeny příslušnou ikonou upozorňující na jiný obsah cílového odkazu. Dokumenty se vyskytují v těchto formátech:

Stáhnout Adobe Reader

K prohlížení elektronických dokumentů ve formátu PDF je nutné mít nainstalovaný ve vlastním počítači prohlížeč Adobe Reader, verze 8.0 a vyšší. Při používání starších prohlížečů nezaručujeme plnou funkčnost elektronických dokumentů. Nainstalujte si proto, prosím, potřebný prohlížeč. Novější verze si můžete stáhnout na této internetové adrese. Při prohlížení elektronických dokumentů Vám doporučujeme si vybraný soubor na svůj disk nejdříve stáhnout a potom teprve prohlížet. Pouze tituly o velikosti do 0.5 MB jsou vhodné k prohlédnutí přímo na našich stránkách. Z tohoto důvodů je u všech zveřejněných elektronických dokumentů uvedena jejich velikost v MB.

K zobrazení dokumentů s koncovkami DOC, XLS, PPT potřebujete mít nainstalovaný produkt Microsoft Office. Pokud jej však nevlastníte, stáhněte si k těmto produktům řady Office volně dostupné prohlížeče.

Stáhnout program na dekomprimaci ZIP

Některé dokumenty mohou být z důvodu velikosti komprimovány ve formátu ZIP. Na internetu je velké množství programů, které dokážou tento formát dekomprimovat.

Dokumenty ve formátu RTF

RTF dokáže zobrazit a editovat většina běžně používaných textových editorů.