Rychlé informaceAktuální informace2004

Lékaři, zubní lékaři a farmaceuti v roce 2003

Autor: 
 
Číslo:
 78/04
Region:
 Česká republika
Rok:
 2004
 (0.3 MB)
Souhrn:
Všechny údaje se týkají evidenčního počtu lékařů, zubních lékařů, farmaceutů -zaměstnanců a počtu lékařů, zubních lékařů a farmaceutů - zaměstnavatelů v úhrnu za všechny resorty, kde tito pracují při poskytování zdravotní péče. Nejsou zde zahrnuti pracovníci přechodně neaktivní (např. ženy na mateřské dovolené, osoby na rodičovské dovolené, osoby vykonávající vojenskou činnost, vč.civilní). Výdaje na zdravotnictví v roce 2003 a jejich podíl na HDP po revizi národních účtů ČSÚ dne 3.12.2004. Vzhledem k upřesněnému předběžnému údaji o výši HDP za rok 2003 zveřejněnému Českým statistickým úřadem 3.12.2004 v rámci probíhající revize národních účtů dle metodiky ESA 95, kdy se HDP zvýšil o více než 18 miliard, aktualizuje nyní ÚZIS ČR svůj odhad celkových výdajů na zdravotnictví a jejich podílu na HDP.

Informace prezentované v jiných formátech

Na tomto webu jsou elektronické dokumenty dostupné v jiné než textové či hypertextové podobě. Odkazy vedoucí na tyto dokumenty jsou v textu vyznačeny příslušnou ikonou upozorňující na jiný obsah cílového odkazu. Dokumenty se vyskytují v těchto formátech:

Stáhnout Adobe Reader

K prohlížení elektronických dokumentů ve formátu PDF je nutné mít nainstalovaný ve vlastním počítači prohlížeč Adobe Reader, verze 8.0 a vyšší. Při používání starších prohlížečů nezaručujeme plnou funkčnost elektronických dokumentů. Nainstalujte si proto, prosím, potřebný prohlížeč. Novější verze si můžete stáhnout na této internetové adrese. Při prohlížení elektronických dokumentů Vám doporučujeme si vybraný soubor na svůj disk nejdříve stáhnout a potom teprve prohlížet. Pouze tituly o velikosti do 0.5 MB jsou vhodné k prohlédnutí přímo na našich stránkách. Z tohoto důvodů je u všech zveřejněných elektronických dokumentů uvedena jejich velikost v MB.

K zobrazení dokumentů s koncovkami DOC, XLS, PPT potřebujete mít nainstalovaný produkt Microsoft Office. Pokud jej však nevlastníte, stáhněte si k těmto produktům řady Office volně dostupné prohlížeče.

Stáhnout program na dekomprimaci ZIP

Některé dokumenty mohou být z důvodu velikosti komprimovány ve formátu ZIP. Na internetu je velké množství programů, které dokážou tento formát dekomprimovat.

Dokumenty ve formátu RTF

RTF dokáže zobrazit a editovat většina běžně používaných textových editorů.