Rychlé informaceAktuální informace2006

Nemocnice v České republice v 1. pololetí 2006

Autor: 
 
Číslo:
 45/06
Region:
 Česká republika
Rok:
 2006
 (0.14 MB)
Souhrn:
Koncem 1. pololetí 2006 bylo v České republice evidováno celkem 193 nemocnic s 64 445 lůžky (z toho 2 176 pro novorozence, 6 653 lůžek ošetřovatelských). Ve srovnání s koncem roku 2005 klesla lůžková kapacita nemocnic jen o 0,9 %. Personální zajištění lůžek se dlouhodobě výrazněji nemění. Využití nemocničních lůžek je v letošním pololetí nižší o 3 dny, než ve srovnání se stejným obdobím loňského roku (137,8 dní ze 181 dní v 1. pololetí celkem), ošetřovací doba se nezměnila (7,8 dne).

Informace prezentované v jiných formátech

Na tomto webu jsou elektronické dokumenty dostupné v jiné než textové či hypertextové podobě. Odkazy vedoucí na tyto dokumenty jsou v textu vyznačeny příslušnou ikonou upozorňující na jiný obsah cílového odkazu. Dokumenty se vyskytují v těchto formátech:

Stáhnout Adobe Reader

K prohlížení elektronických dokumentů ve formátu PDF je nutné mít nainstalovaný ve vlastním počítači prohlížeč Adobe Reader, verze 8.0 a vyšší. Při používání starších prohlížečů nezaručujeme plnou funkčnost elektronických dokumentů. Nainstalujte si proto, prosím, potřebný prohlížeč. Novější verze si můžete stáhnout na této internetové adrese. Při prohlížení elektronických dokumentů Vám doporučujeme si vybraný soubor na svůj disk nejdříve stáhnout a potom teprve prohlížet. Pouze tituly o velikosti do 0.5 MB jsou vhodné k prohlédnutí přímo na našich stránkách. Z tohoto důvodů je u všech zveřejněných elektronických dokumentů uvedena jejich velikost v MB.

K zobrazení dokumentů s koncovkami DOC, XLS, PPT potřebujete mít nainstalovaný produkt Microsoft Office. Pokud jej však nevlastníte, stáhněte si k těmto produktům řady Office volně dostupné prohlížeče.

Stáhnout program na dekomprimaci ZIP

Některé dokumenty mohou být z důvodu velikosti komprimovány ve formátu ZIP. Na internetu je velké množství programů, které dokážou tento formát dekomprimovat.

Dokumenty ve formátu RTF

RTF dokáže zobrazit a editovat většina běžně používaných textových editorů.