Rychlé informaceAktuální informace2007

Potraty v roce 2006

Autor: 
 
Číslo:
 08/07
Region:
 Česká republika
Rok:
 2007
 (0.09 MB)
Souhrn:
V roce 2006 se celkový počet potratů snížil na 39 959. Klesají převážně počty UPT (25 342), které tvoří téměř dvě třetiny všech potratů (63 %), hlavně potom miniinterrupcí (19 537). Počet samovolných potratů se oproti roku 2005 zvýšil z 12 245 na 13 326 a představuje cca 33 % ze všech potratů. V tomto roce proběhlo 62 % potratů do 8. týdne těhotenství. Mezi ženami, které žádali o interrupci, bylo nejvíce žen vdaných, středoškolaček a žen se dvěma dětmi. Potraty cizinek představují 5,7 % ze všech potratů.

Informace prezentované v jiných formátech

Na tomto webu jsou elektronické dokumenty dostupné v jiné než textové či hypertextové podobě. Odkazy vedoucí na tyto dokumenty jsou v textu vyznačeny příslušnou ikonou upozorňující na jiný obsah cílového odkazu. Dokumenty se vyskytují v těchto formátech:

Stáhnout Adobe Reader

K prohlížení elektronických dokumentů ve formátu PDF je nutné mít nainstalovaný ve vlastním počítači prohlížeč Adobe Reader, verze 8.0 a vyšší. Při používání starších prohlížečů nezaručujeme plnou funkčnost elektronických dokumentů. Nainstalujte si proto, prosím, potřebný prohlížeč. Novější verze si můžete stáhnout na této internetové adrese. Při prohlížení elektronických dokumentů Vám doporučujeme si vybraný soubor na svůj disk nejdříve stáhnout a potom teprve prohlížet. Pouze tituly o velikosti do 0.5 MB jsou vhodné k prohlédnutí přímo na našich stránkách. Z tohoto důvodů je u všech zveřejněných elektronických dokumentů uvedena jejich velikost v MB.

K zobrazení dokumentů s koncovkami DOC, XLS, PPT potřebujete mít nainstalovaný produkt Microsoft Office. Pokud jej však nevlastníte, stáhněte si k těmto produktům řady Office volně dostupné prohlížeče.

Stáhnout program na dekomprimaci ZIP

Některé dokumenty mohou být z důvodu velikosti komprimovány ve formátu ZIP. Na internetu je velké množství programů, které dokážou tento formát dekomprimovat.

Dokumenty ve formátu RTF

RTF dokáže zobrazit a editovat většina běžně používaných textových editorů.