Rychlé informaceAktuální informace2004

Úrazy a úrazovost v ČR v letech 1995 - 2002

Autor: 
 
Číslo:
 04/04
Region:
 Česká republika
Rok:
 2004
 (0.21 MB)
Souhrn:
Úraz jako zaviněné výrazné zhoršení zdravotního stavu jedince. Úrazy z hlediska pracovní neschopnosti. Pracovní neschopnost pro poranění a otravy podle klasifikace zaměstnání. Pracovní neschopnost pro nemoc a úraz podle Českého statistického úřadu. Úrazy sledované podle statistických výkazů chirurgických ambulancí. Úrazy podle statistických výkazů o hospitalizaci. Úrazy podle statistiky zemřelých. Úrazy dětí. Úrazy starších lidí. Dopravní nehody. Pracovní úrazy. Přehled informačních zdrojů o úrazech: Ukončené případy pracovní neschopnosti pro nemoc a úraz, vyd. ÚZIS ČR. Pracovní neschopnost pro nemoc a úraz v ČR, vyd. ČSÚ, Roční výkaz o činnosti zdravotnického zařízení - obor chirurgie (o úrazech s následným ambulantním ošetřením), vyd. NZIS, výstupní data z Registru hospitalizovaných vedeného v ÚZIS, publikace "Zemřelí" (vyd. ÚZIS ČR) na podkladě dat ČSÚ "Přehled nehodovosti v silničním provozu na území ČR", vyd. Ředitelství služby dopravní policie Policejního prezidia ČR.

Informace prezentované v jiných formátech

Na tomto webu jsou elektronické dokumenty dostupné v jiné než textové či hypertextové podobě. Odkazy vedoucí na tyto dokumenty jsou v textu vyznačeny příslušnou ikonou upozorňující na jiný obsah cílového odkazu. Dokumenty se vyskytují v těchto formátech:

Stáhnout Adobe Reader

K prohlížení elektronických dokumentů ve formátu PDF je nutné mít nainstalovaný ve vlastním počítači prohlížeč Adobe Reader, verze 8.0 a vyšší. Při používání starších prohlížečů nezaručujeme plnou funkčnost elektronických dokumentů. Nainstalujte si proto, prosím, potřebný prohlížeč. Novější verze si můžete stáhnout na této internetové adrese. Při prohlížení elektronických dokumentů Vám doporučujeme si vybraný soubor na svůj disk nejdříve stáhnout a potom teprve prohlížet. Pouze tituly o velikosti do 0.5 MB jsou vhodné k prohlédnutí přímo na našich stránkách. Z tohoto důvodů je u všech zveřejněných elektronických dokumentů uvedena jejich velikost v MB.

K zobrazení dokumentů s koncovkami DOC, XLS, PPT potřebujete mít nainstalovaný produkt Microsoft Office. Pokud jej však nevlastníte, stáhněte si k těmto produktům řady Office volně dostupné prohlížeče.

Stáhnout program na dekomprimaci ZIP

Některé dokumenty mohou být z důvodu velikosti komprimovány ve formátu ZIP. Na internetu je velké množství programů, které dokážou tento formát dekomprimovat.

Dokumenty ve formátu RTF

RTF dokáže zobrazit a editovat většina běžně používaných textových editorů.