Hlavní

Nabídka zaměstnání: Analytik dat

Pro Národní koordinační centrum prevence vážných onemocnění (NKC) hledáme kolegu/kolegyni na pozici Analytik dat.

Pracoviště:

  • Brno

Náplň práce:

  • Statistická analýza (menších i velmi rozsáhlých) datových souborů v oblasti zdravotnictví
  • Příprava datových souborů pro statistickou analýzu, využívání databázových systémů
  • Tvorba analytických zpráv na základě statistických výstupů
  • Spolupráce na návrhu interaktivních analytických webových aplikací
  • Spolupráce na vytváření designu klinických projektů

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání v souvisejících studijních programech, vhodné i pro absolventy, nebo studenty vyšších ročníků
  • Zkušenosti se statistickou analýzou dat
  • Znalost práce se statistickým software (např. SPSS, Stata, Statistica)
  • Výbornou znalost MS Office
  • Zkušenosti s prací s relačními databázovými systémy (PostgreSQL, MySQL, Oracle apod.) jsou výhodou
  • Samostatnost, schopnost učit se novým věcem, spolehlivost a pečlivost
  • Znalost angličtiny na komunikativní úrovni, alespoň pasivní znalost nutná

Výhodou:

Chuť věnovat se analýzám údajů Národního zdravotnického informačního systému (např. onkologického registru, registru hospitalizací, registru hrazených zdravotních služeb apod.) pro účely ověřování kvality a účinnosti programů časného záchytu onemocnění (screeningových programů), spolupracovat na tvorbě webového analytického portálu o těchto programech a připravovat vědecké podklady pro plánování nových perspektivních zdravotnických programů.

Nabízíme:

  • Samostatnou práci na zajímavých a přínosných projektech v oblasti zdravotnictví
  • Přátelský kolektiv
  • Pět týdnů dovolené
  • 4 dny zdravotního volna (sick days)
  • Příspěvek na stravování
  • Práci na plný úvazek, nebo dle dohody
  • Smlouva na dobu určitou s možností dalšího prodloužení
  • Zajímavé finanční ohodnocení odpovídající délce dosažené praxe

Nástup: ihned nebo dle dohody

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete strukturovaný životopis s motivačním dopisem na adresu: Marie.Kubickova@uzis.cz a kopii Olga.Slavikova@uzis.cz .

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracovaní a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání.