Hlavní

Nabídka zaměstnání: Projektový manažer/Projektová manažerka projektů financovaných z operačních programů

Pro Národní koordinační centrum programů časného záchytu onemocnění hledáme kolegu/kolegyni na pozici Projektový manažer/manažerka.

Ústav zdravotnických informací a statistiky České republiky (ÚZIS) je organizační složkou státu, jejímž zřizovatelem je Ministerstvo zdravotnictví ČR (MZ). Mezi stěžejní činnosti Ústavu ÚZIS patří sběr a zpracování zdravotnických informací a vedení národních zdravotních registrů. Národní koordinační centrum je realizované v rámci ÚZIS ČR ve spolupráci s MZ ČR a vytvořené s podporou OP Zaměstnanost. Účelem je především vytvořit odborné zázemí pro plánování, realizaci a hodnocení programů časného záchytu onemocnění.

Pracoviště:

  • Brno

Náplň práce:

  • Kontrola a koordinace činností jednotlivých aktivit v projektech financovaných z Operačního programu Zaměstnanost (OPZ) s cílem zajistit jejich bezproblémový průběh
  • Dohled nad dodržováním pravidel implementace pro projekty OPZ
  • Reportování stavu realizace projektů OPZ, zajištění správného průběhu dle časového harmonogramu
  • Komunikace s poskytovatelem dotace
  • Nastavení parametrů výběru dodavatelů služeb, dohled nad parametry výběrových řízení

Požadujeme:

  • Zkušenosti na obdobné pozici (zkušenosti s řízením projektů financovaných z operačních programů, např. OPVK, výhodou)
  • Vysokoškolské vzdělání
  • Samostatnost a odpovědnost
  • Velmi dobrá znalost práce s MS Office: word, excel, power point
  • Znalost anglického jazyka

Nabízíme:

  • Zajímavou práci v přátelském kolektivu
  • Práci na plný úvazek
  • Pět týdnů dovolené
  • 4 dny zdravotního volna (sick days)
  • Příspěvek na stravování
  • Pružná pracovní doba
  • Smlouva na dobu určitou s možností dalšího prodloužení
  • Zajímavé finanční ohodnocení odpovídající délce dosažené praxe

Možné datum nástupu: únor 2018 nebo dle dohody

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete strukturovaný životopis s motivačním dopisem na adresu: Karel.Hejduk@uzis.cz a kopii Olga.Slavikova@uzis.cz .

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracovaní a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání.