Hlavní

Nabídka zaměstnání: Správce IS

Pro oddělení správy ICT hledáme kolegy/kolegyně na pozici Správce IS, kteří mají chuť navrhovat, spravovat a rozvíjet naše systémy, realizovat projekty malého i velkého rozsahu. Hledáme kolegy, kteří mají zájem se stát odborníky v oblasti datových center, serverů a virtualizace.

Pracoviště:

  • Praha

Náplň práce:

  • instalace, konfigurace a správa serverů na platformě Windows a GNU/Linux
  • údržba Active Directory, konfigurace doménových politik
  • správa virtuálního prostředí  VMware
  • správa SAN a diskových polí
  • správa a konfigurace zálohovacích systémů, tvorba zálohovacího plánu
  • aktivní identifikace a analýza problémů ICT a návrhy na jejich odstranění a zlepšení
  • účast na implementačních projektech – ve fázích od analýzy a návrhu konfigurací až do nasazení do produkčního prostředí
  • tvorba a udržování dokumentace spojené se správou, údržbou a rozvojem IS
  • aktivní spolupráce s ostatními odděleními a pobočkami
  • implementace a rozvoj existujících technologických a bezpečnostních standardů a politik

Požadujeme:

  • výbornou znalost serverových systémů Microsoft Windows Server 2008 a novější, GNU/Linux
  • znalost Active Directory a MS Exchange
  • výbornou znalost VMware vSphere
  • znalost MS Office
  • znalost skriptovacích a jazyků Bash/Perl/Python/Powershell/ Powercli
  • znalost fungování počítačových sítí, znalost síťových komunikačních protokolů.
  • samostatnost, schopnost učit se novým věcem, spolehlivost a pečlivost
  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • znalost angličtiny na komunikativní úrovni
  • praxe ve výše zmiňovaných oblastech minimálně 2 roky

Výhodou bude:

  • zkušenosti s distribucí Debian
  • znalost MSSQL, Sharepoint, IIS

Nabízíme:

  • zajímavou a samostatnou práci
  • možnost osobního a profesního růstu
  • práci v mladém a dynamickém kolektivu
  • práci na plný úvazek
  • pět týdnů dovolené
  • dny zdravotního volna
  • příspěvek na stravování
  • pružná pracovní doba
  • smlouva na dobu určitou s možností dalšího prodloužení
  • zajímavé finanční ohodnocení odpovídající délce dosažené praxe

Nástup: červenec 2017 nebo dle dohody

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete strukturovaný životopis s motivačním dopisem na adresu: Milan.Blaha@uzis.cz a kopii Olga.Slavikova@uzis.cz .

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracovaní a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání.