Hlavní

Nabídka zaměstnání: Správce ICT

Pro oddělení systémové podpory hledáme kolegy/kolegyně na pozici Správce ICT junior se znalostmi správy operačních systémů a sítí. Hlavní náplní práce bude správa IT, tj. instalace a konfigurace běžného hardwaru (desktopy, notebooky), softwaru (Windows, aplikační software), hardwarové zásahy (notebooky, desktopy, tiskárny), správa síťových prvků (swiche, wifi), podpora uživatelů a administrace dalších systémů a služeb.

Náplň práce:

  • Instalace, konfigurace a správa koncových zařízení na platformě Windows
  • Správa síťových periferií – tiskárny, wifi, datová úložiště
  • Správa aplikačního software
  • Spolupráce při správě serverů a služeb
  • Inventarizace HW a SW
  • Aktivní identifikace a analýza problémů ICT a návrhy na jejich odstranění a zlepšení
  • Řešení incidentů a problémů
  • Tvorba a udržování dokumentace spojené se správou a údržbou koncové infrastruktury
  • Aktivní spolupráce a koordinace práce s ostatními odděleními
  • Správa a konfigurace zálohovacích systémů, tvorba zálohovacího plánu

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru nebo praxi v oboru
  • Zkušenosti s instalací a správou OS Windows
  • Zkušenosti s MS Office (správa, problémy)
  • Znalost fungování počítačových sítí, znalost síťových komunikačních protokolů.
  • všeobecný rozhled v IT problematice, přehled/orientaci mezi produkty HW a SW
  • zkušenosti s konfigurací a podporou běžného kancelářského hardwaru (PC, tiskárny, wifi …)
  • Zručnost (UTP kabeláž, drobné opravy HW, výměna tonerů apod.)
  • Schopnost učit se novým věcem a adaptace na změny
  • Aktivní přístup a komunikativnost
  • Samostatnost při plánování a organizování práce
  • Spolehlivost a pečlivost
  • Znalost angličtiny minimálně na úrovni porozumění dokumentaci
  • Zodpovědnost a komunikativnost pro práci v týmu
  • Odolnost vůči stresu

Co bude přínosem:

  • Znalost protokolu TCP/IP
  • Znalost problematiky VPN
  • Zkušenosti s Linuxem
  • Základy algoritmizace či kódování webu
  • Zkušenosti s prací na obdobné pozici
  • Znalost dalších podnikových technologií – web servery, virtualizace, routování pošty, bezpečnost apod.
  • Řidičské oprávnění skupiny B

Nabízíme:

  • Zajímavou a samostatnou práci
  • Možnost osobního a profesního růstu
  • Práci v přátelském mladém a dynamickém kolektivu
  • Práci na plný úvazek
  • Pět týdnů dovolené
  • Dny zdravotního volna
  • Služební notebook a mobilní telefon
  • Občerstvení na pracovišti
  • Příspěvek na stravování
  • Interní i externí školení
  • Smlouva na dobu určitou s možností dalšího prodloužení
  • Stabilitu významné státní organizace
  • Finanční ohodnocení dle zkušeností a délky dosavadní praxe
  • Příspěvek na penzijní připojištění

Místo výkonu: Brno

Nástup: možný ihned

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete strukturovaný životopis s motivačním dopisem na adresu: Jan.Krejci@uzis.cz a kopii Olga.Slavikova@uzis.cz.

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost ÚSTAV ZDRAVOTNICKÝCH INFORMACÍ A STATISTIKY ČR, IČO: 00023833, Palackého náměstí 375/4, Praha, Nové Město, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.