Klasifikace hospitalizačních případů CZ-DRG

Ústav zdravotnických informací a statistiky ČR vyvíjí Klasifikaci hospitalizačních případů CZ-DRG v rámci projektu DRG Restart.

Podrobnější informace jsou zveřejňovány ve webové prezentaci projektu, nebo na stránkách Konference DRG Restart, resp. ve formě Interaktivního webového klasifikátoru.

Výstupy v podobě distribučních balíčků pro jednotlivé roky jsou k dispozici na webu Ministerstva zdravotnictví ČR, konkrétně:

Školení

Pro rozšíření informací o nových metodikách, nástrojích a rozdílech oproti předchozímu systému IR-DRG, resp. mezi verzemi systému CZ-DRG pro různé roky byly vytvořeny:

  • Školení Kódování zdravotních služeb CZ-DRG 2.0 (Moodle)
  • Školení Kódování zdravotních služeb CZ-DRG 3.0 (ve vývoji)
  • Školení Kódování zdravotních služeb – zkrácená verze ve formě webináře

Podklady ke školení:

Metodické dotazy k systému je možné pokládat v diskusním fóru DRG Restart.

Dílna CZ-DRG 3.0 revize 1 v praxi

Zveme Vás na třetí telekonferenční Dílnu CZ-DRG 3.0 revize 1 v praxi, která se bude konat ve čtvrtek 27. května 2021 od 14:00 do 16:00 hod.
Registrujte se zde: https://forms.gle/N2k1YnFUDQ9mm4rg6

Dotazy posílejte do 15. května 2021 na adresu irena.rubesova@uzis.cz.

Těšíme se na Vás

Tým DRG Restart

Dne 28. ledna 2021 byla uspořádána telekonferenční Dílna CZ-DRG 3.0 revize 1 v praxi. V jejím rámci byla prezentována aktuální témata spojená se zaváděním klasifikačního systému CZ-DRG 3.0 revize 1 a zodpovězeny dotazy účastníků.

Seznam prezentací:

Dne 25. března 2021 byla uspořádána druhá telekonferenční Dílna CZ-DRG 3.0 revize 1 v praxi. V jejím rámci byla prezentována aktuální témata spojená se zaváděním klasifikačního systému CZ-DRG 3.0 revize 1 a zodpovězeny dotazy účastníků.

Seznam prezentací: